Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy fotograficznej Piotra Krzaczkowskiego, przygotowanej przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze. Wystawa trwa od początku sierpnia, aż do końca września. Gorąco zapraszamy.kliknij aby zobaczyć w pełnej wielkości	wystawa foto piotra krzaczkowskiego (szerokość: 750 / wysokość: 1053)
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
dDAfLtWvMnB2013-01-13 04:15:49yilXOpLPiCj
Odmawiać rf3zaniec to znaczy udac sie do szkoły Maryi i uczyć sie od Niej, Matki i aspotołki Chrystusa,jak zyc całkowicie zgodnie z wymaganiami wiary chrzescijanskiej.Ona pierwsza uwierzyła, a w Kosciele w wieczerniku jednoczyła w miłosci pierwszych ucznif3w swojego Syna.Przy odmawianiu rf3zanca chodzi o nawiazanie intymnego dialogu z Maryja, o okazanie jej zaufania, powierzenie trosk, otwarcie przed nia serca, ukazanie własnej gotowosci na przyjecie planf3w Bozych i obiecanie wytrwania w wiernosci dla niej we wszystkich, szczegf3lnie trudnych i bolesnych sytuacjach, bedac pewnym jej pomocy w uzyskaniu wszelkich potrzebnych dla naszego zbawienia łask od jej Syna.Podczas modlitwy rf3zancowej kontemplujemy Chrystusa, patrzac na Niego uprzywilejowanym wzrokiem Jego Matki Maryji; rozwazamy tajemnice zycia, cierpienia i zmarchwychwstania Pana oczami i sercem Tej, ktf3ra była Mu najblizsza.Rownoczesnie zas w te same dziesiatki Rozanca serce nasze moze wprowadzic wszystkie sprawy, ktf3re składaja sie na zycie człowieka, rodziny, Narodu, Koscioła i ludzkosci. Sprawy osobiste, sprawy naszych najblizszych, tych, o ktf3rych sie troszczymy, ktorzy nam leza na sercu. W ten sposob i ta prosta modlitwa rf3zancowa pulsuje niejako zyciem ludzkim.Zachęcam do trwania na modlitwie .

Witamy na stronie Muzeum Regionalnego w Chojnowie.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie