Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy fotograficznej Piotra Krzaczkowskiego, przygotowanej przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze. Wystawa trwa od początku sierpnia, aż do końca września. Gorąco zapraszamy.kliknij aby zobaczyć w pełnej wielkości	wystawa foto piotra krzaczkowskiego (szerokość: 750 / wysokość: 1053)
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
YNoOHSGl2013-01-14 10:15:44yJxnnefpWcXHcgsSsv
Daga, ja modlę sie 5 dzień i mam podobny prelbom. Rozstalam sie z osoba kt bardzo kocham. Ja uważam, ze każdy zasługuje na 2 szanse. I, ze modlitwa to nie koncert życzeń ale jeżeli bardzo nam na czymś zależy to Pan Bf3g nam pomoże. Wiara czyni cuda i czasami warto sie zmienić, a kiedy Pan Bf3g zobaczy, ze jesteśmy 100% zdecydowani to przychyli sie do naszych prf3śb. Już raz mnie wysłuchał w listopadzie, teraz sytuacja sie powtarza ale ja czuje, ze tam na gf3rze pomogą mi i teraz. Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy, ale każde nawrf3cenie do Boga zostanie nagrodzone.

Witamy na stronie Muzeum Regionalnego w Chojnowie.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie