Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy fotograficznej Piotra Krzaczkowskiego, przygotowanej przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze. Wystawa trwa od początku sierpnia, aż do końca września. Gorąco zapraszamy.kliknij aby zobaczyć w pełnej wielkości	wystawa foto piotra krzaczkowskiego (szerokość: 750 / wysokość: 1053)
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
blQWiuEsdOILZ2013-01-13 01:50:34XaNnuQSR
Witam. Wasze słowa wywołują u mnie łzy wzruszenia. Dziękuję za wsytzskie świadectwa. U mnie sprawa wygląda nietypowo, a mianowicie modliłam się o poznanie woli Boga, lecz niestety dalej jej nie rozeznałam. Odmf3wiłam Nowennę w intencji szczęśliwego życia u boku pewnego chłopaka, ktf3ry niestety nie mieszka w moim mieście. W pierwszym dniu części dziękczynnej tenże chłopak podpisał umowę z pewną firmą, dzięki ktf3rej będzie częściej w moim mieście. To było dla mnie zaskoczeniem, ale pf3źniej nie działo się nic. Pogubiłam się. Z jednej strony Bf3g dał człowiekowi wolną wolę a z drugiej Nowenna ma być zgodna z wolą Boga. Już nie wiem co mam o tym myśleć. Mf3głby ktoś mi pomf3c? Błagam.

Witamy na stronie Muzeum Regionalnego w Chojnowie.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie