Wygląda dobrze
To pole jest wymagane
Galeria

Galeria

Wizyta Pani Bożeny Żelazowskiej oraz Pana Tadeusza Samborskiego

Szanowni Państwo, mieliśmy dziś przyjemność gościć w murach naszego Muzeum Panią Bożenę Żelazowską - sekretarza stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz generalnego konserwatora zabytków, a także posła na sejm Pana Tadeusza Samborskiego. Dziękujemy serdecznie za przybycie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

2024-04-04 15:04

Warsztaty z dekorowania pierników

W Muzeum trwają warsztaty dekorowania pierników dla dzieci. Dziś odwiedziły nas 3 grupy ze Szkoły Podstawowej nr 4 z klas: II „c”, III „c” i III „b”. Uczestnicy warsztatów mieli okazję nie tylko przystroić świąteczne ciastka, ale dowiedzieli się o historii i symbolice pierników, składnikach potrzebnych do ich wypieków, a także o formach piernikarskich, których przykłady znajdują się również w zbiorach Muzeum Regionalnego w Chojnowie. Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

2023-12-06 15:18

Zapis Natalia Wegner Krzysztof Ryfa

"Zapis"

2023-11-21 11:07

Projekt USŁYSZEĆ PRZEMYSŁ - DŹWIĘKOWA HISTORIA CHOJNOWA

Szanowni Państwo, już za nami finał projektu: USŁYSZEĆ PRZEMYSŁ – DŹWIĘKOWA HISTORIA CHOJNOWA. Na spotkaniu w Domu Schrama zainteresowani przedsięwzięciem mogli obejrzeć wyniki prac uczestników warsztatów filmowych oraz fotografii analogowej, warsztatów tworzenia podcastów, a także wystawę stworzoną dzięki fotografiom i przedmiotom udostępnionym Muzeum Regionalnemu w Chojnowie przez byłych pracowników Dolpakartu. Wydarzenie zakończył koncert Michała Zygmunta Odra Sound Desing. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania!

2023-10-10 15:00

„Chojnów. Opowieść o ludziach i mieście. Historie prawdziwe i prawdopodobne"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

2023-06-13 10:29

serwis jest częścią portalu miejskiego chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie