Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy fotograficznej Piotra Krzaczkowskiego, przygotowanej przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze. Wystawa trwa od początku sierpnia, aż do końca września. Gorąco zapraszamy.kliknij aby zobaczyć w pełnej wielkości	wystawa foto piotra krzaczkowskiego (szerokość: 750 / wysokość: 1053)
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
PjfJNfjTFll2012-05-24 06:16:24Rashir
hmm . sposobem na wyrażanie sebiie oraz mojego postrzegania świata i ludzi , dziwi mnie to troszecke, bo w wiekszosci na twoich zdjeciach krf3luja twoi rf3wiesnicy, czyli tak naprawde dzieci poszukuje takiej osoby jak ty, ale wydaje mi sie ze jestes nie gotowa, nie ma idealizmu na świecie jak przedstawia twoje zdjecia, mysle ze dojrzejesz w koncu do tego zeby fotografowac od podszewki , dlatego radze siegnij po zenita a sama sie przekonasz do wszystkich pozostałych komentatorf3w, nikt nie jest zazdrosny ani nikt nie nie dostał sie na asp, mam nadzieje ze niebawem sie spotkamy na moim wykładzie:)

Witamy na stronie Muzeum Regionalnego w Chojnowie.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie