Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Wesołych Świąt!

Wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor oraz Pracownicy Muzeum Regionalnego w Chojnowie.

2023-04-06 09:17

Wernisaż wystawy

Szanowni Państwo! W Muzeum Regionalnym w Chojnowie JUŻ DZIŚ O 16.30 PREZENTUJĄ SWOJE PRACE BERNADETA SUDNIKOWICZ I KARLA STIBORKOVA! Zapraszamy serdecznie na wystawy: "ENERGIA NATURY" i "KOLORY ŻYCIA". Do zobaczenia! :)

2023-03-31 13:26

Warsztaty wielkanocne dla Seniorów

Warsztaty wielkanocne organizowane przez Muzeum Regionalne w Chojnowie wzbudziły również zainteresowanie członków chojnowskiego Klubu Seniora, który po długiej przerwie spowodowanej pandemią, zaczął działać od lutego tego roku. Nestorzy miasta spotkali się 28 marca w piwnicach zamkowych, aby wspólnie z Panią Agnieszką przygotować świąteczne jajo, bardzo niezwykłe, bo styropianowe, oklejone kolorową makramą i ozdobione połyskującymi dekoracjami. Chojnowscy Seniorzy wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością.

2023-03-28 12:17

Wernisaż

Szanowni Państwo, już w tym tygodniu odbędzie się pierwszy wernisaż w tym roku! Zapraszamy serdecznie na „Energię natury” Bernadety Sudnikowicz i „Kolory życia” Karli Stiborkovej. Zaczynamy w piątek 31 marca 2023 r. o godzinie 16.30. Zapraszamy serdecznie!

2023-03-28 10:58

Noc Sów

Szanowni Państwo, Noc Sów została zorganizowana w Muzeum Regionalnym w Chojnowie po raz pierwszy i spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem! Uczestnicy spotkania dowiedzieli się wiele o sowich zwyczajach oraz o ich roli w kulturze, począwszy od antyku do współczesności. A po zmroku wybrali się na poszukiwanie tych niezwykłych ptaków w ich naturalnym środowisku. Dziękujemy za wspólną przygodę! Dziękujemy również stowarzyszeniu Jestem na pTAK! za współpracę przy realizacji tego wspaniałego wydarzenia. Ze względu na tak wielki entuzjazm towarzyszący naszemu spotkaniu, zamierzamy powtórzyć je, już tej jesieni. Do zobaczenia!

2023-03-28 10:10

serwis jest częścią portalu miejskiego chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie