Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Noc Sów

Szanowni Państwo, Noc Sów została zorganizowana w Muzeum Regionalnym w Chojnowie po raz pierwszy i spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem! Uczestnicy spotkania dowiedzieli się wiele o sowich zwyczajach oraz o ich roli w kulturze, począwszy od antyku do współczesności. A po zmroku wybrali się na poszukiwanie tych niezwykłych ptaków w ich naturalnym środowisku. Dziękujemy za wspólną przygodę! Dziękujemy również stowarzyszeniu Jestem na pTAK! za współpracę przy realizacji tego wspaniałego wydarzenia. Ze względu na tak wielki entuzjazm towarzyszący naszemu spotkaniu, zamierzamy powtórzyć je, już tej jesieni. Do zobaczenia!

2023-03-28 10:10

Informacja dla zwiedzających

Szanowni Państwo, przypominamy, że Muzeum Regionalne w Chojnowie jest nieczynne dla indywidualnych zwiedzających do odwołania z powodu remontu. Za utrudnienia przepraszamy.

2023-03-25 13:29

Konkurs plastyczny

Muzeum Regionalne w Chojnowie organizuje konkurs plastyczny z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia 2023 r. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Uczestnicy zobowiązani są do wykonania plakatu promującego postawy proekologiczne w technice płaskiej. Organizator uprasza się o przysłanie skanu lub zdjęcia pracy dziecka wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku pracy dziecka (które znajdują się w Regulaminie konkursu w załączniku nr 1) na adres e-mail: konkurs.muzeum.chojnow@gmail.com, więcej informacji znajdą Państwo na www.muzeum.chojnow.eu w zakładce „Konkursy” oraz pod numerem telefonu 76 818 83 53. Zachęcamy do udziału, termin zgłoszeń upływa 17 kwietnia 2023 r. Dla laureatów konkursu przewidziane zostały atrakcyjne nagrody!

2023-03-21 09:40

Wernisaż wystawy

Szanowni Państwo, przypominamy o nadchodzącym wernisażu. Swoje prace zaprezentują Bernadeta Sudnikowicz "Energia natury" oraz Karla Stiborkova "Kolory życia". Otwarcie wystawy rozpocznie się o godz. 16.30 31 marca 2023 r. Zapraszamy serdecznie!

2023-03-21 09:32

Warsztaty wielkanocne

Szanowni Państwo, w Muzeum Regionalnym w Chojnowie "Warsztaty Wielkanocne" cieszą się wspaniałym odbiorem wśród dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych.

2023-03-21 08:59

serwis jest częścią portalu miejskiego chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie