Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Usłyszeć przeszłość - podsumowanie projektu

Z radością prezentujemy Państwu film podsumowujący nasz projekt "Usłyszeć przeszłość -Dźwiękowy pejzaż Chojnowa". Projekt otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura Interwencje" Dziękujemy Wszystkim Wspierającym nasze działania oraz Wszystkim, którzy spędzili z nami tegoroczne lato. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura - Interwencje.
Edycja 2022.

2022-11-22 14:37

Lekcja Muzealna

Szanowni Państwo, mieliśmy dzisiaj przyjemność przyjąć uroczą grupę dzieciaków z Ochronka. Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Przedszkolaki bawiły się wspaniale i przy okazji wiele się nauczyły o pracy muzealnika :)

2022-11-22 14:33

Lekcja Muzealna

Szanowni Państwo, nasze Muzeum odwiedziła klasa 3a ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. Uczniowie zapoznali się z obowiązkami muzealnika oraz tajemnicami naszej instytucji. To było bardzo ekscytujące spotkanie!

2022-11-10 10:30

Informacja dla zwiedzających

Szanowni Państwo, informujemy iż, Muzeum Regionalne w Chojnowie w dn. 12.11.2022 r. będzie czynne dla zwiedzających od godziny 13.00 z powodu ślubów udzielanych w salach wystaw czasowych muzeum.

2022-11-09 11:48

Lekcja Muzealna

Szanowni Państwo, dziś gościła u nas kolejna grupa, tym razem uczniów klasy II „B” ze Szkoły Podstawowej nr 3, która zechciała poznać jak wygląda praca w Muzeum Regionalnym w Chojnowie. Pani Agnieszka Duda zorganizowała wyjątkową i ciekawą lekcję, podczas której dzieci dowiedziały się o przyjmowaniu, katalogowaniu i dbaniu o zbiory placówki, organizowaniu wystaw czasowych, a także o szacunku do przedmiotów niosących za sobą kawał historii. Zdradziła również uczestnikom lekcji sekret pewnej starej szafy w jednej z sal wystaw stałych… ale ciii, to miało pozostać między nami. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie!

2022-10-19 11:10

serwis jest częścią portalu miejskiego chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie